Bizi Tanıyın

İşimizde uzmanız, doğal yaşama saygılıyız…


GIPM, zararlıların kontrol altına alınması ve yönetilmesinde; ilgili, deneyimli, 20 yılı aşkın süredir profesyonel olarak hizmet sağlayan, konusunda uzman kadrosuyla dört farklı firmanın bir araya gelmesi ile 2017 yılında kuruldu.

Zararlı kontrolünde her bir hizmet alıcımızın ihtiyaç ve beklentilerinin farklı olduğunu biliyoruz. Bu nedenle zararlı kontrol hizmetlerimizi hizmet alıcılarımızın gereksinimlerine uygun hale getirmek için azami özen gösteriyoruz.
DOĞAL YAŞAMA SAYGI GIPM İLE BAŞLAR...

İşimizi seviyor, insan sağlığı,
çevre sağlığı ve gıda güvenliği için çalışıyoruz


Zararlı kontrolünde güvenli, kaliteli, zamanında, etkin, çevreye duyarlı çalışma prensiplerimiz ve hizmet alıcılarımızla iş birliği yaparak koşullara tepki vermek yerine süreci yönetmek için çalışıyoruz.Gelişen ve değişen dünyada çalışmalarımızı dijital ortamda daha dinamik, daha izlenebilir, stratejik yaklaşımlar ile standart ve mevzuatlara uygun sürdürüyoruz.

Türkiye’nin dört bir yanında 41 ilinde Entegre Zararlı Yönetimi Uzman kadrosuyla sizler için çalışıyoruz.İşimizi seviyor insan sağlığı, çevre sağlığı ve gıda güvenliği için çalışıyor uzmanlığımızı ülkemizin her bir ilinde hizmet sunan bir firma olarak gücümüzü dünyaya taşımak istiyoruz.

“İşimiz kalitemiz, Kalitemiz uzmanlığımız, Uzmanlığımız doğaya saygı ile başlar.”

Ücretsiz Keşif